2022-05-31
Trendy wiosna-lato

    Jakie trendy biżuteryjne proponują nam projektanci światowych wybiegów? I co królować będzie na ulicach skąpanych letnim żarem?
Możecie być zaskoczeni!

    Po pierwsze – biżuteria w rozmiarach XXL! Ma być widoczna, okazała, sprawiać wrażenie ciężkiej. Dominować będą  duże kolczyki (koła, łańcuszki wiszące z uszu lub kandelabry). Naszyjniki to nie tylko warstwowe kombinacje, ale również grube łańcuchy czy długie wisiory zwracające uwagę swoimi kształtami, przy okazji wyszczuplające sylwetkę. Bransoletki... A raczej bransolety – nosimy konkretne i widoczne. 

    Po drugie – złoto i kolor. Na szyjach wyraziste ogniwa, ale też... Uwaga! Do łask wracają korale! Projektanci odkrywają je na nowo i już nie kojarzą się z babcinym lookiem. Korale-chokery, korale noszone warstwowo w połączeniu z kamieniami szlachetnymi, korale-big size. Im większe i ciekawsze, tym lepiej - tegoroczne lato stoi na wybiegach pod hasłem stylowej, odważnej i wesołej przesady. Na palcach – kolorowe pierścionki (również plastikowe) o dużych i nieoczywistych formach – nigdy solo, zawsze w zestawie. Tego typu stylizacje nawiązują do radosnej mody lat 60.


    Wisienką na torcie jest biżuteria nie tylko kolorowa, ale wysadzana kryształami. Śmiało bawmy się dużą formą, ale najlepiej w zestawieniu z naturą – łańcuch z wisiorem z kamienia naturalnego? Tak. Bransolety wysadzane kryształami? Oczywiście! Oryginalne kandelabry z bogactwem błyszczących kamieni na wieczorne wyjście? Koniecznie!
    To co? Pora na zakupy? :-)

Fot. Imax Tree

    

2022-04-05
A na obiad ZŁOTO!
Temat jadalnego złota nie jest w dzisiejszych czasach niczym odkrywczym, ale nieco go przybliżymy, bo być może nie wiedzieliście, że: ...
Informacje o plikach cookies
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.